…Tyliai ir paslaptingai į žemę atkeliavo Kalėdos. Šventės atsispindi ne tik gatvėse žybsinčių spalvotų girliandų lemputėse, ne tik ant eglutės šakelių tilindžiuojančiuose varpeliuose. O kaip pasiruošti Kalėdų šventei, kad ji virstų mažyčiu stebuklu ir vaikams ir suaugusiems?

 Mūsų „Ežiukų“ grupėje nuo Advento pradžios iki Kalėdų maloniai radom atgaivą nuo kasdienių darbų ruošiant adventinius rytmečius, kai skaitomi Kalėdų Senelio „laiškai“, išsakomi nuoširdūs linkėjimai, kai visa esybe pajunti, kaip gėris plūsta į širdį. O kai į rytmečius įsijungė Heidos mama Indrė Bukytė bei Luko močiutė Virginija Jakienė, mus aplankė tikro džiaugsmo valandėlės. Spalvinome kalėdinius žaisliukus pagamintus iš gipso, klausėmės pasakojimų apie Adventą ir Kūčias, gerus darbelius, meilę ir švelnumą.

 Visą šį prieškalėdinį laikotarpį užbaigėme kepdami kalėdinius meduolius. Šiame užsiėmime maloniai sutiko dalyvauti Dominyko mamytė Aušra Butkienė. Vaikai tešlą kočiojo, formelių pagalba padarę meduolius kepėme. Iškepusius meduolius vaikai puošė įvairiais pagardais ir nešėsi namo, kaip artėjančių Kalėdų akcentą.

 Ši veikla grupės vaikams ir suaugusiems buvo labai prasminga ir turininga, nes visi save ruošėme artėjančiai Šv. Kalėdų šventei.