Gegužės 29 d. mūsų darželyje vyko ypatinga šventė, kupina gražių prisiminimų, vaikų šypsenų ir jautrių akimirkų!
Klausėmės eilėraščių, dainų, grožėjomės šokiais ir pasipuošusiais vaikais, kurie dar kartą parodė, kiek daug išmoko ir paaugo per šiuos metus.
Atrodo, visai neseniai jie nedrąsiai pravėrė darželio duris, o šiandien jau stebime, kaip sparčiai auga, stiprėja, tampa savarankiški ir drąsūs, padiruošę keliauti į pirmąją klasę.
Nuoširdus ačiū tėveliams. Jūsų dėmesys, palaikymas ir bendradarbiavimas mums yra labai brangūs!
Taip pat dėkojame už pačią didžiausią dovaną – nuostabius, smalsius, kūrybingus vaikus, su kuriais kiekviena diena buvo kupina atradimų ir gražių akimirkų!
Linkime visiems saulėtos vasaros, daug džiugių akimirkų ir gražių prisiminimų!
Su meile ir dėkingumu,




