Savanoris Jokūbas Žiubrys savanoriavo „Sraigiukų“ gr. pagal JST programą. Užbaigdamas savo veiklą Jokūbas paruošė puikų baigiamąjį darbą ,,Būgnų garsai‘‘. Jis pasakojo apie būgnų įvairovę pasaulyje, kam jie buvo naudojami. Vėliau papasakojo apie savo atsivežtus būgnus ir jais pagrojo įvairių kūrinių. Pabandyti jais pagroti pakvietė ir „sraigiukus“. Visiems buvo smagu.
Mokytoja Violeta Stančikienė
